Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Sorsolás

MEGYEI IV. OSZTÁLY "NYUGATI" CSOPORT

 

1. forduló: augusztus 21.  17.00

 

Magyargencs-K.hőgyész - Külsővat

Nyárád SE  - Ganna-Döbrönte KSE

Marcalgergelyi SE - Dáka  SE

Tapolcafői  SE - Bakonyjákói SE (szombat)

Borsosgyőri ISE - szabadnapos

 

2. forduló: augusztus 28. 17.00                        3. forduló: szeptember 04. 16.00

 

Ganna-Döbrönte - Borsosgyőri ISE (szombat)         Borsosgyőri ISE - Külsővat (szombat)

Bakonyjákó - Marcalgergelyi (szombat)             M.gencs-K.hőgyész – Bakonyjákó (szombat)

Külsővat                 - Nyárád                              Nyárád                    - Dáka                

Dáka                       - M.gencs-K.hőgyész          Marcalgergelyi         - Tapolcafő

szabadnapos           - Tapolcafő                          szabadnapos            - Ganna-Döbrönte

 

 

4. forduló: szeptember 11. 16.00                     5. forduló: szeptember 18. 16.00

 

Dáka - Borsosgyőri ISE (szombat)                           Borsosgyőri ISE - Bakonyjákó (szombat)

Bakonyjákó            - Nyárád (szombat)             Nyárád                    - Tapolcafő

Tapolcafő                - M.gencs-K.hőgyész          M.gencs-K.hőgyész - Marcalgergelyi

Külsővat                 - Ganna-Döbrönte               Ganna-Döbrönte     - Dáka                   

Marcalgergelyi        - szabadnapos                     szabadnapos            - Külsővat

 

 

6. forduló: szeptember 25. 16.00                     7. forduló: október 02. 15.00

 

Bakonyjákó  - Ganna-Döbrönte (szombat)        Borsosgyőri ISE - Marcalgergelyi (szombat)

Tapolcafő - Borsosgyőri ISE (szombat)             Külsővat                   - Bakonyjákó (szombat)

Marcalgergelyi - Nyárád                                     Nyárád                     - M.gencs-K.hőgyész

Dáka                        - Külsővat                          Ganna-Döbrönte      - Tapolcafő

M.gencs-K.hőgyész - szabadnapos                     szabadnapos             - Dáka

 

 

8. forduló: október 09. 15.00                           9. forduló: október 16. 15.00

 

Bakonyjákó             - Dáka    (szombat)             Borsosgyőri ISE        - Nyárád (szombat)

M.gencs-K.hőgyész - Borsosgyőri ISE (szombat) Ganna-Döbrönte - M.gencs-K.hőgyész

Marcalgergelyi         - Ganna-Döbrönte              Külsővat                    - Marcalgergelyi

Tapolcafő                 - Külsővat                          Dáka                          - Tapolcafő

Nyárád                                - szabadnapos                     szabadnapos              - Bakonyjákó

 

 

10. forduló: október 23. 15.00                         11. forduló: október 30. 13.30

 

Ganna-Döbrönte - Nyárád     (szombat)             Borsosgyőri ISE - Ganna-Döbrönte (szombat)

Bakonyjákó              - Tapolcafő (szombat)       Marcalgergelyi            - Bakonyjákó        

Külsővat                   - M.gencs-K.hőgyész        Nyárád                       - Külsővat

Dáka                         - Marcalgergelyi                M.gencs-K.hőgyész    - Dáka

szabadnapos             - Borsosgyőri ISE             szabadnapos               - Tapolcafő

 

 

12. forduló: november 06. 13.30

 

Bakonyjákó        - M.gencs-K.hőgyész (szombat)

Külsővat             - Borsosgyőri ISE      

Dáka                   - Nyárád

Tapolcafő            - Marcalgergelyi

Ganna-Döbrönte  - szabadnapos

A  TAVASZI idény játéknapjai:       13. forduló: március 17-18.

                                                           14. forduló: március 24-25.

                                                           15. forduló: március 31.  április 01.

                                                           16. forduló: április 07-08.

                                                           17. forduló: április 14-15.

                                                           18. forduló: április 21-22.

                                      Rájátszás:       1. forduló: április 28-29.

                                                             2. forduló: május 05-06.

                                                             3. forduló: május 12-13.

                                                             4. forduló: május 19-20.

                                                             5. forduló: május 28. (hétfő)

                                                             6. forduló: június 02-03.